Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NASIONA KALAFIORA

( ilość produktów: 5 )

Kalafior

Kalafior jest rośliną jednoroczną którą możemy zaliczyć do rodziny kapustowatych. Jadalną częścią tej rośliny są pędy tak zwana róża. Masa główki kalafiora potrafi być różna w zależności od odmiany. Ponieważ kalafior posiada bardzo płytki system korzeniowy zalecana jest uprawa tej rośliny w glebie, która dobrze utrzymuje wilgoć. W związku z tym dobrym miejscem na kalafior będzie stanowisko nasłonecznione z glebą próchniczą i bogatą w związki mineralne.

Kalafior to warzywo, które warto wprowadzić do swojego ogrodu warzywnego ponieważ jest on bogatym źródłem wielu witamin, które uzupełnią twoją codzienną dietę. Główki kalafiora uprawiane w swoim warzywniaku możesz zbierać i zjadać na bieżąco - cała nadwyżka twojej uprawy nie zostanie jednak zmarnowana. Kalafior którego masz w nadmiarze bez obaw możesz na przykład mrozić w zamrażarce bez straty co do jego cennych wartości odżywczych. 

W naszym sklepie ogrodniczym z nasionami warzyw sprzedajemy wyłącznie materiał siewny od renomowanych producentów nasion, którzy stosują się do bardzo ostrych wymagań jakościowych. Dodatkowo staramy się aby wszystkie nasiona z naszej oferty były testowane również przez nas osobiście w prywatnej uprawie warzyw co jest dla Was dodatkową gwarancją, że otrzymujecie nasiona najwyższej jakości zdolne do kiełkowania i uprawy warzyw na duży plon.

pixel