Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NASIONA KALAREPY

( ilość produktów: 8 )

Kalarepa

Kalarepa jest rośliną dwuletnią i która należy do rodziny kapustowatych. Nie występuje naturalnie jest spotykana raczej w ogrodach warzywnych.

Wszystkie nasiona kalarepy w naszym sklepie ogrodniczym to sprawdzone odmiany które bez problemu kiełkują i wydają duże plony w polskich warunkach.

Kalarepa próbowaliśmy uprawiać w różnych terminach w sezonie letnim ale jak pokazują zagraniczni ogrodnicy można próbować uprawy tego warzywa również w zimie. To może być dobrą praktyką dla posiadaczy małych ogródków w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Warto taką kalarepę przygotować w formie rozsady. Nasiona należałoby wysiać odpowiednio wcześniej aby zdążyły wykiełkować i sama roślina miała czas na to aby nabrać wigoru przed przyjściem przymrozków. Prywatnie planujemy wykonać taki eksperyment więc zapraszamy do monitorowania naszego poradnika a ty zobaczyć rezultaty w przyszłości.

Kupując nasiona kalarepy w naszym sklepie ogrodniczym znajdziesz wiele odmian o różnych kolorach i przekroju kalarepy. Zapraszamy do eksperymentowania i przetestowania wszystkich możliwości.

pixel