Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NASIONA FASOLI

( ilość produktów: 44 )

Fasola

Fasola to roślina którą bez problemów wyhodujesz w przydomowym warzywniku.  nasz sklep internetowy z nasionami warzyw posiada ogromny wybór nasion fasoli - w zależności od przeznaczenia uprawy. 

W sklepie ogrodniczym Plant-Place znajdziesz odmiany tyczne i karłowe, z przeznaczeniem na suche nasiona oraz na fasolę szparagową. Dodatkowo strąki fasoli występują w różnych kolorach: żółtym, zielonym, fioletowym, wielokolorowym oraz beżowy. Oferta naszego sklepu z nasionami jest tak ogromna, że znajdziesz tutaj odmiany popularne i często spotykane w Polskiej kuchni - takie jak na przykład fasola Piękny Jaś oraz te bardziej wyszukane i mniej spotykane które zachwycą cię swoim smakiem oraz  kolorem strąków.

W tym miejscu warto też wspomnieć o fasoli mung którą możesz kupić w naszym sklepie z przeznaczeniem na  uprawę kiełków w swoim własnym domu. Taka uprawa jest bardzo prosta, daje wiele radości i satysfakcji oraz uzupełnia twoją dietę o ważne składniki. To nie jest jedyna Fasola z przeznaczeniem na kiełki która jest dostępna w naszej ofercie.

W naszym sklepie ogrodnicze kupisz nasiona o różnej gramaturze co w wielu przypadkach znacząco obniży koszt zakupu nasion - Im większe opakowanie tym ostateczna cena jest bardziej korzystna.

W naszej ofercie sprzedajemy wyłącznie nasiona najwyższej jakości, które są badane w laboratorium. Wszystko po to aby klient miał pewność, że kupuje nasiona, które wykiełkują i dadzą mu duży plon.

pixel