Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OCHRONA PRZED SZKODNIKAMI

( ilość produktów: 5 )

Akcesoria do ochrony ogrodu przed szkodnikami

Obecność wszelkich szkodników w ogrodzie jest oznaką równowagi ekosystemu. Z drugiej zaś strony robimy wszystko, aby je zwalczyć. Kompleksowa ochrona roślin w ogrodzie jest ważnym czynnikiem wpływającym na jego wygląd. Rośliny i warzywa nieustannie narażone są nie tylko na destrukcyjny wpływ szkodników, ale też warunków środowiskowych czy chorób.

Co zrobić, aby skutecznie chronić efekty naszej pracy w ogrodzie?

Jesteśmy coraz bardziej świadomi i chcemy żyć ekologicznie. W związku z tym, mówi się, że opryski wcale nie są najlepszych sposobem na ochronę roślin. W tym celu lepiej posłuży nam siatka do ochrony przed szkodnikami. Lepiej postawić na barierę ochronną przyjazną środowisku niż na chemię.

Dobrze dobrana osłonowa siatka do ochrony przed szkodnikami wydaje się najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Siatka polietylenowa o małych oczkach – skuteczna ochrona roślin

Wielkość oczek jest kluczowa, ponieważ jest warunkie skuteczności wielu osłon. Te o najdrobniejszych oczkach będą odpowiednie dla warzyw gruntowych. Są one najbardziej uszkadzane przez ptactwo i owady.

Żółte tablice lepne na szkodniki - niezbędnik każdego ogrodnika

Dzięki zastosowaniu tablic można łatwo monitorować obecność szkodników. Żółte tablice lepne na szkodniki wykazują działania wabiące jak i zwalczające szkodniki.
Tablice są bezpieczne dla środowiska. W miarę możliwości powinny zabezpieczyć roślinę przed przyklejeniem się do arkusza.

Stosuj żółte tablice lepne na szkodniki i chroń swoje kwiaty i rośliny. Siatka do ochrony przed szkodnikami zapewni asekurację Twoim warzywom.

Zachwyć siebie i swoją rodzinę pięknym ogrodem!
pixel