Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NASIONA ARBUZA

( ilość produktów: 7 )

Arbuz zwyczajny (kawon)

Arbuz należy do rodziny dyniowatych i jest to roślina która lubi słońce, dobrą ziemię i obfite podlewanie. Bez wahania możesz wprowadzić tą roślinę do swojego ogrodu i na koniec rozkoszować się soczystym owocem z własnej uprawy. Roślina niczym szczególnie nie różni się od innych dyniowatych jednak przy uprawie musimy pamiętać o jej mniejszej odporności na niskie temperatury. W w związku z tym kawon (potocznie nazywany arbuz zwyczajny) najlepiej uprawiać z rozsady. Z chwilą gdy dni będą już cieplejsze możesz prowadzić go do swojego warzywnika. To daje nam gwarancję na szybszy start i większą pewność uzyskania odpowiednio dojrzałych arbuzów. 

Nasz sklep internetowy oferuję kilka odmian arbuza. Kupując nasiona w naszym sklepie ogrodniczym masz gwarancję otrzymania nasion certyfikowanych i sprawdzanych laboratoryjnie. W konsekwencji wpływa to później na powodzenie twojej uprawy i większy plon, co jest szczególnie istotne w hobbystyczne jej uprawie warzyw w małych ogrodach warzywnych.

W asortymencie sklepu z nasionami plant-place.com znajdziesz najpopularniejsze i odporne na choroby odmiany arbuza. Między innymi Janosik, Rosario oraz odmiana o niezwykle dużych owocach, których waga dochodzi do 12 kg - odmiana Bingo.

Zapraszamy do zakupu najlepszego materiału siewnego kawonu i życzymy powodzenia  w uprawie.

pixel