Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NASIONA POMIDORA

( ilość produktów: 49 )

Pomidor

Jednym z najbardziej uwielbianych przez ogrodników warzyw to pomidor. W ofercie naszego ogrodniczego centrum z nasionami posiadamy wiele odmian i nasion pomidora. Znajdziesz te najbardziej popularne przeznaczone głównie dla profesjonalnych ogrodników i farmerów. W ofercie mamy również bardziej wyszukane odmiany, które szczególnie polecamy działkowcom na ogródki rekreacyjne ROD do amatorskiej uprawy. Wszystkie nasze odmiany to sprawdzone i pewne nasiona pomidora bez patogenów. Siejąc nasion pomidorów kupionych w naszym sklepie ogrodnika masz pewność, że jest to najwyższej jakości materiał siewny. Każda partia nasion jest restrykcyjnie kontrolowana i przechowywana w odpowiednich warunkach. To jest gwarancja tego, że nasiona powinny kiełkować a rośliny powinny być wolne od chorób.

Do wyboru można znaleźć wiele odmian, które różnią się terminem siewu, wielkością rośliny, wielkością pomidorów, płynnością, kolorem pomidora, smakiem i przeznaczeniem w kuchni.

Do waszej dyspozycji oddajemy odmiany przeznaczone do bezpośredniej konsumpcji oraz pomidory, które idealnie nadają się na przetwory. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i eksperymentowania z różnymi odmianami.

pixel