Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NASIONA DYNI

( ilość produktów: 22 )

Dynia

Jeżeli chcesz wzbogacić swój ogród jak najmniejszym wysiłkiem swojej pracy lub jeżeli jesteś początkującym ogrodnikiem który chciałby uprawiać swoje własne warzywa w przydomowym ogrodzie to koniecznie zastanów się nad uprawą dyni. Jest to bardzo wdzięczne warzywo które wybacza wiele błędów początkującego ogrodnika i przy nawet minimalnej pielęgnacji odwdzięczy się wysokim plonem.

Na stronie naszego sklepu internetowego z nasionami znajdziesz bogatą ofertę nasion dyni oraz wiele jej odmian. Od tych  najbardziej popularnych ja uchiki kuri, dynia olbrzymia bambino czy na przykład dynia piżmowa która charakteryzuje się dużą zawartością miąższu. Dodatkowo mniej znane ale bardzo oryginalne odmiany które zachwycą cię kształtem kolorem oraz smakiem.

Zachęcamy również wszystkich ogrodników do tego by w swoich ogrodach wygospodarować chociaż mały kawałek powierzchni na uprawę dyni ozdobnej. Jest to roślina uprawiana wyłącznie dla jej walorów wizualnych. W ogrodzie zachwyca ładnymi kwiatami a przez większą część okresu zimowego ozdobi twój dom owocami tej rośliny, które występują w różnym kształcie i kolorach.

Bez względu na to jaką odmianę nasion wybierzesz w naszym sklepie ogrodniczym to masz gwarancję że kupujesz sprawdzony i najwyższej jakości materiał siewny. Każda partia nasion jest sprawdzona jakościowa między innymi pod względem kiełkowania. W związku z tym zaczynając uprawę dyni z nasion kupionych w naszym sklepie masz przewagę w postaci gwarancji, że wszystkie rośliny powinny wyrosnąć i dać wysokie plony.

pixel