Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasiona WARZYW, OWOCÓW I JADALNYCH ROŚLIN EGZOTYCZNYCH

( ilość produktów: 491 )

Nasiona warzyw i owoców

Coroczne wysiewanie nasion warzyw na działce ROD, pracowniczy ogrodzie lub przydomowej uprawie na zagonach to dla zwykłego ogrodnika więcej niż konieczność. Każdego roku wzrasta nasza świadomość i wiedza o zdrowych odżywianiu. Większość osób, które próbowało już swoich sił przy własnej uprawie warzyw robiła to zapewne ze względów zdrowotnych. Nie zawsze własna uprawa jest tania i ekonomiczna ponieważ wkładamy w to przecież swoją ogromną pracę, która też ma swoją wartość ale prawie zawsze jest to zdrowsze rozwiązanie niż zakup warzyw na rynku. Rolnictwo konwencjonalne niestety nastawione jest na maksymalizację zysku i mało kto w tej chwili zwraca uwagę na konsekwencję takiej uprawy. Jakie warzywa trafiają na sprzedaż? Jaki wpływ ma to na nasze środowisko? Pewnym rozwiązaniem jest zakup żywności ekologicznej ale takie uprawy też są obarczone “normami”.

Pozostaje nam tylko zakup warzyw od zaufanego rolnika, który prowadzi gospodarstwo ekologiczne lub samodzielny wysiew nasion warzyw i coroczna uprawa. Dla wielu osób jest to forma hobby i wielka pasja. Jeżeli chciałbyś spróbować sił z własną uprawą ogrodu warzywnego i planujesz założyć warzywnik to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nasion.

Materiał siewny pochodzi od pewnych producentów, którzy przestrzegają najwyższych standardów i dostarczają tanie nasiona warzyw najwyższej jakości. Wszystkie nasiona warzyw są kontrolowane, zdrowe i wolne od chorób. Dodatkowo materiał siewny jest sprawdzany pod względem kiełkowalności. Ponadto sprzedawane przez nas produkty testujemy na własnych ogrodach i wydajemy im nasze rekomendacje. W związku z tym nasz klient otrzymuje sprawdzone i polecane przez nas nasiona warzyw, które przy odrobinie zaangażowania bez problemów wyrosną i dadzą duże plony w postaci zdrowych warzyw.

pixel