Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NASIONA SŁONECZNIKA ogrodowego jadalnego

( ilość produktów: 2 )

Słonecznik

Uprawa słonecznika należy do mniej wymagających. Nasiona słonecznika kiełkują bardzo szybko a sama roślina bardzo szybko rośnie.

Jest kilka powodów dla których warto kupić nasiona słonecznika i zasiać je w swoim ogrodzie. Słonecznik to źródło wielu cennych składników, którymi powinniśmy wzbogacać swoją dietę więc jeżeli jesteś miłośnikiem “skubania nasion słonecznika” to zachęcamy do własnej uprawy. Słonecznik jest również wspaniała rośliną ozdobną do twojego ogrodu. Oprócz tego, że uzyskujesz plon w postaci nasion słonecznika to przez dłuższą część lata możesz cieszyć się dużymi kwiatami słonecznika, które uatrakcyjnią każdy zakątek ogrodu. Takie słoneczniki warto sadzić również na obrzeżach twoich rabat warzywnych. Kwiaty słonecznika przyciągną do ogrodu dużo pożytecznych owadów a dodatkowo rośliny będą tworzyć formę naturalnego żywopłotu, który będzie chronił twój ogród i zagony przed czynnikami atmosferycznymi.

Jeżeli szukasz nasion słonecznika pochodzących od pewnego producenta to zapraszamy do naszej oferty. W naszym sklepie znajdziesz nasiona słonecznika ogrodowego, słonecznika ozdobnego i nasiona słonecznika na kiełki.

pixel