Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NASIONA NA TAŚMIE

( ilość produktów: 4 )

Nasiona warzyw na taśmie

Marzą Ci się piękne, równe grządki w ogrodzie? Chcesz, aby wysiew nasiona przebiegł sprawnie?
Nasiona warzyw na taśmie to innowacyjne rozwiązanie dla każdego ogrodnika. Wysiew przebiega szybko, sprawnie i nie trzeba martwić się o równe odległości między roślinami.

Nasiona warzyw - jak wysiewać

Każdy amator ogrodnictwa doceni wysiew nasion na taśmie. Sposób ten ułatwia siew warzyw do gruntu. Wystarczy jedynie wyznaczyć rowki na grządkach, następnie ułożyć na nich taśmy. Całość należy delikatnie przykryć ziemią i obficie podlać wodą.

Nasiona na taśmie zapewniają odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju roślin.
Warto jednak pamiętać o optymalnym nawodnieniu roślin. Taśma wykonana jest z celulozy, więc bardzo szybko rozłoży się w globie robiąc miejsce na wyrośnięte warzywa na grządce.

Wysiew nasiona dzięki taśmie jest prosty i nie wymaga żmudnego odmierzania odstępów między roślinami i ewentualnego później przerywania. Sposób ten szczególnie polecany jest seniorom, ponieważ bardzo ułatwia on pielęgnację ogrodu i początkującym ogrodnikom, którzy nie mają wprawy przy wysiewie nasion do gruntu.

Siew nasion na taśmie bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku takich warzyw jak rzodkiew, sałata czy pietruszka. Dostępne w naszym sklepie również są nasiona ogórka czy buraka.

Dzięki taśmie nasiennej siew jest o wiele prostszy. To producent dba o równomierne rozmieszczenie nasiona na taśmie. Dzięki temu kiełkujące rośliny się nie zacieśniają, a my oszczędzamy zdrowie i czas.
pixel